листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во Консолидираниот Финансиски резултат на Макпетрол АД и подружници Јануари - Декември 2019.pdf

Објавено на: 27.03.2020 14:10:07
Документ БР.: DOC_10191-220/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации