листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2019


finan izv 31.12.2019.xls

Објавено на: 30.03.2020 08:34:04
Документ БР.: DOC_26445-108/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.