листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидиран консолидиран финансиски извештај за 2019год


Nerevidiran konsolidiran finansiski izvestaj 01.01-31.12.2019god...xlsx

Објавено на: 31.03.2020 09:00:22
Документ БР.: DOC_26445-113/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.