листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран извештај за Берза за работењето на ВВ „Тиквеш“ за 2019 година

 


Неревидирани, консолидирани финансиски извештаи 01.01.2019-31.12.2019.xlsx

Објавено на: 31.03.2020 09:47:31
Документ БР.: DOC_26445-114/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.