листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12,2019


12 mesecni konsolidi.Trgotekstil.xls

Објавено на: 31.03.2020 14:10:27
Документ БР.: DOC_26445-115/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.