листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2019


ADG Trudbenik2019.xlsx

Објавено на: 01.04.2020 09:36:58
Документ БР.: DOC_26445-120/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.