листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Конослидирани неревидарни финасиски известаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01.01.2019-31.12.2019


31.12.2019.xlsx

Објавено на: 31.03.2020 14:40:52
Документ БР.: DOC_26445-117/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.