листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија АД Битола 31.12.2019


КОНСОЛИДРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2019 ЗК ПЕЛАГОНИЈА.xls

Објавено на: 01.04.2020 08:46:03
Документ БР.: DOC_26445-119/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.