листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 година.xls

Објавено на: 01.04.2020 15:02:01
Документ БР.: DOC_26445-123/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.