листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за одржување на Собрание на акционери


Izvestuvanje za odrzuvanje na Sobranie na akcioneti.pdf

Објавено на: 07.04.2020 08:39:40
Документ БР.: DOC_10191-256/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации