листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката


Odluka za raspredelba na dobivka.pdf

Објавено на: 08.04.2020 14:10:22
Документ БР.: DOC_12287-3/2020
Урнек: Распределба на добивка