листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Извештај од Надзорен одбор


Izvestaj od NO.pdf

Објавено на: 08.04.2020 14:10:22
Документ БР.: DOC_12283-13/2020
Урнек: Други одлуки од собрание