листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други одлуки усвоени на Собранието на акционери на ТТК Банка АД Скопје:


Годишен извештај за работењето на Банката 2019 година.pdf

Објавено на: 08.04.2020 14:15:23
Документ БР.: DOC_10191-258/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации