листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски финансиски извештај на Тутунски комбинат АД Прилеп за 2019г ., од Пелагониска ревизорска куќа -Перк ревизија


Ревизорски извештај Тутунски 2019 година.pdf

Објавено на: 08.04.2020 14:45:08
Документ БР.: DOC_12304-7/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи