листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за голема зделка -Годишно Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп одржано на 08.04.2020г


Izvestuvanje za golema zdelka.pdf

Објавено на: 08.04.2020 14:45:12
Документ БР.: DOC_26452-1/2020
Урнек: Голема зделка