листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финасиски извештаи за Група Европа 01.01-31.12/2019


01.01-31.12.2019 konsolidiran.xls

Објавено на: 13.04.2020 14:58:58
Документ БР.: DOC_26445-127/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.