листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ЕДИНЕЧЕН И КОНСОЛИДИРАН РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ


2.РЕВИЗОРСКИ АД ЕВРОПА Скопје.pdf
3.РЕВИЗОРСКИ КОНСОЛИДИРАН.pdf

Објавено на: 14.04.2020 09:05:58
Документ БР.: DOC_12304-9/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи