листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2020


Finansiski izvestaj 01-03 2020.xls

Објавено на: 27.04.2020 08:52:26
Документ БР.: DOC_12294-3/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.