листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh 01.01.-31.03.20


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци20 (2).xlsx

Објавено на: 28.04.2020 13:11:00
Документ БР.: DOC_12294-6/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.