листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2020 година


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2020.xls

Објавено на: 30.04.2020 09:50:52
Документ БР.: DOC_12294-8/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.