листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Влијанието на пандемијата (Covid-19) врз работењето на правното лице


Procenka-Covid-berza.pdf

Објавено на: 30.04.2020 09:50:55
Документ БР.: DOC_10191-278/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации