листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука 


Предлог одлука за избор на членови на НО.doc

Објавено на: 30.04.2020 14:02:20
Документ БР.: DOC_13285-64/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери