листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


МТШ ЖАС АД - Неревидиран биланс на успех 01.01.2020-31.03.2020


ZAS-3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2020.xls

Објавено на: 04.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12294-15/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.