листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

МТШ ЖАС АД - Образложение кон резултатите 01.01.2020-31.03.2020


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2020-31.03.2020.doc

Објавено на: 04.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_10191-284/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации