листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01.01. - 31.03.2020 година


нервидиран биланс на успех 31 03 2020.xls

Објавено на: 05.05.2020 15:54:13
Документ БР.: DOC_12294-22/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.