листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01-03.2020


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2020.xls

Објавено на: 07.05.2020 09:45:36
Документ БР.: DOC_12294-25/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.