листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ve izvestuvame deka revizorskiot izvestaj uste ne e gotov i istiot ke bide objaven vo petok 08.05.2020god.

Објавено на: 06.05.2020 14:30:06
Документ БР.: DOC_10191-293/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации