листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran bilans na uspeh 01.01.2020-31.03.2020


bilans na uspeh 01.01-31.03.2019.xlsx

Објавено на: 07.05.2020 14:16:02
Документ БР.: DOC_12294-27/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.