листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Vo prilog - revizorski izvestaj za 2019 godina


revizorski izvestaj 2019.pdf

Објавено на: 08.05.2020 14:43:42
Документ БР.: DOC_12304-18/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи