листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Проектирани финансиски резулати за 2020 година


Proektirani finansiski rezultati za delovnata 2020.pdf

Објавено на: 08.05.2020 14:43:48
Документ БР.: DOC_10191-302/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации