листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2019 година


9. Распределба на добивката 2019 година.pdf

Објавено на: 11.05.2020 14:34:46
Документ БР.: DOC_12287-9/2020
Урнек: Распределба на добивка