листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда за  2019 година


10. Исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 11.05.2020 14:34:51
Документ БР.: DOC_10187-8/2020
Урнек: Дивиденден Календар