листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на членови за Надзорен одбор


12. Членови на Надзорен орган.pdf

Објавено на: 11.05.2020 14:45:36
Документ БР.: DOC_12285-21/2020
Урнек: Измени во органи на управување