листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2020


3 и Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 12.05.2020 09:29:24
Документ БР.: DOC_12294-40/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.