листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019 година


Revizorski izvestaj 2019 Mislenje.pdf
Revidirani Finansiski izvestai 2019 godina.pdf

Објавено на: 13.05.2020 08:14:32
Документ БР.: DOC_12304-21/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи