листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот  Биланс на успех за 01.01.-31.03.2020 година:


Неревидиран биланс на успех за 01.01.-31.03.2020.xls

Објавено на: 13.05.2020 09:45:31
Документ БР.: DOC_12294-45/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.