листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на Оилко 01.01-31.03.2020 .xlsx

Објавено на: 13.05.2020 09:46:37
Документ БР.: DOC_12294-46/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.