листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran bilans na uspeh AD Grozd Strumica


3Месечни известувања- AD Grozd 2020.xls

Објавено на: 13.05.2020 14:10:44
Документ БР.: DOC_12294-50/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.