листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за пер.01.01.-31.03.2020 година


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01.-31.03.2020-неревид..xls

Објавено на: 13.05.2020 14:10:35
Документ БР.: DOC_12294-48/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.