листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонијатурист АД Скопје-Коментар кон Билансот на успех за пер.01.01.-31.03.2020 година.


Коментар кон Билансот на успех (неревидиран) за пер.01.01-31.03.2020-единечен.pdf

Објавено на: 13.05.2020 14:10:35
Документ БР.: DOC_10191-324/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации