листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.03.2020 година:

 


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-31.03.2020_Стопанска банка АД - Скопје.xls

Објавено на: 13.05.2020 14:10:52
Документ БР.: DOC_12294-51/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.