листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје објавува анализа кон неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.03.2020 година:

 


Анализа на неревидирани фин. извештаи на Стопанска банка АД Скопје_01.01.-31.03.2020.pdf

Објавено на: 13.05.2020 14:10:56
Документ БР.: DOC_10191-327/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации