листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД Прилеп објавува неревидиран биланс на успех за 3 месеци


Nerevidiran poedinecen bilans na uspeh 01.01-31.03 2020.xlsx

Објавено на: 13.05.2020 15:30:37
Документ БР.: DOC_12294-55/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.