листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai za period od 01.01.2020g. do 31.03.2020g.


BU 01.01-31.03.2020.xlsx

Објавено на: 13.05.2020 14:14:44
Документ БР.: DOC_12294-53/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.