листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


01-03.20Месечни известувања.xls

Објавено на: 13.05.2020 14:18:58
Документ БР.: DOC_12294-54/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.