листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2020


I-III-2020.xls

Објавено на: 14.05.2020 14:11:17
Документ БР.: DOC_12294-62/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.