листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за периодот од 01.01.2020 до 31.03.2020 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(8).xls

Објавено на: 14.05.2020 09:51:11
Документ БР.: DOC_12294-59/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.