листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот резултат од работењето во првите три месеци во 2020 година


obrazl. 31.03.2020g.doc

Објавено на: 14.05.2020 09:53:45
Документ БР.: DOC_10191-336/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации