листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2020


ADGTRUDBENIK 01.01.2020-31.03.202.xlsx

Објавено на: 14.05.2020 14:13:17
Документ БР.: DOC_12294-66/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.