листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје известува дека (неревидираните) неконсолидирани Биланс на успех, Биланс на состојба и Извештај за паричен тек за периодот од 01.01-31.03.2020  како и коментар кон (неревидираните) неконсолидирани Биланс на успех и Биланс на состојба ќе бидат објавени на 15.05.2020 година.

Објавено на: 14.05.2020 15:41:16
Документ БР.: DOC_10191-350/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации